Angelica Wiik färglitografi
2016-08-06
398364
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Lyckohjul, signerad Angelica Wiik, 2/290, färglitografi, bladmått ca 56X86 cm