Angelica Wiik färglitografi
2016-08-06
398353
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Hjärter dam", signerad Angelica Wiik, 26/290, färglitografi, ca 61x39 cm
Oramad