Joan Miro färglitografier
2016-08-06
398348
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): (2) Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 379 resp. 377, ca 37x27 cm