Lennart Jirlow färglitografi
2016-08-05
398328
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Musikant, signerad L. Jirlow, 153/310, färglitografi, bladmått ca 76x53,5 cm, oramad
Hanteringsveck, obetydligt gulnad