Bestick England
2016-08-05
398289
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BESTICK, 34 dlr., nysilver, 1900-tal, England, bestående av: 10 fiskknivar, 12 fiskgafflar, 12 fruktknivar, med skaft i pärlemor, längd ca 16-19 cm
Bruksslitage