Haavs-Johnson
2016-08-05
398278
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HAAVS-JOHNSON (1915-1968): motiv med sjöjungfrur, signerad och daterad 47, ramad med glas, dagermått ca 40x32 cm.
Inneramen har släppt.