Chippendale GAB
2016-08-05
398255
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BESTICK, "Chippendale", 37 dlr., silver, GAB, mestadels 1960-tal, bestående av: 13 bordsskedar, 9 smörgåsgafflar, 8 smörgåsknivar, 6 kaffeskedar, 1 moccasked, vikt inkl. knivar med stålblad ca 1000 g
Bruksslitage