Clubfåtölj
2016-08-25
398226
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLUBFÅTÖLJ, knapphäftat skinn, 1900-talets första hälft, höjd ca 64, sitthöjd ca 44 cm
Smärre skador på lädret