Bord Louis XVI-stil
2016-08-04
398177
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD med stenskiva, Louis XVI-stil, dekor med intarsia, beslag i mässing, höjd ca 70, 61x40 cm
Slitage, stötskador, fanerbortfall