Oljemålning oidentifierad konstnär
2016-08-04
398171
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Pojke i skog, Signerad FA Fraser, olja på pannå, ca 41x31 cm
Repa