Lackaskar Ryssland
2016-08-04
398146
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASKAR, 2 st., lackarbete, Ryssland, motiv med slädar, signerade och daterad -94 respektive 1993, höjd ca 5, 23x15 respektive 4,5, 24,5x14,5 cm
En ask med mindre bortfall vid gångjärn