Gunilla Rappe matta rölakansteknik
2016-08-04
398130
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GUNILLA RAPPE, matta, Klockaregårdens Hemslöjd, rölakan, signerad två gånger GR, 300x210 cm
Ena kortsidan med kraftiga skador