Uno Vallman oljemålning
2016-08-04
398108
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Stad i vinteskrud, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 16x22 cm