Skåp Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, skåp, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, beslag i mässing, bakomvarande inredning med lådor och hyllor, skyltmärkt R589.029-C5 4 51, höjd ca 178, 106x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador, delvis blekt
398095
2016-08-04