Korallarbeten
2016-08-03
398072
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KORALLARBETEN, (färgmanipulerad bambukorall) 1900-talets andra hälft, Kina, höjd ca 13 resp 11 cm.
Smärre slitage