Bordslampor Kina
2016-08-03
398049
| Klubbat belopp | 9 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 18/1900-tal, celadonglasyr, dekor av blommor och insekter, totalhöjd ca 56 cm
Slitage