Urna Rörstrand i majolika
2016-08-03
398043
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
URNA, 1800-talets slut, majolika, Rörstrand, hänklar, dekor av ormar samt maskaron, höjd ca 38 cm
Lagningar