Ampel opalinglas
2016-08-01
397830
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMPEL, 1930-tal, opalinglas, polykrom kinesiserande dekor med pagoder och fåglar, diameter ca 19x40 cm
nagg