Lennart Jirlow
2016-07-29
397611
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Boulevard", signerad L. Jirlow, 464/480, färglitografi, bladmått ca 47x63 cm