Lena Cronqvist etsning
2016-07-29
397583
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): "Fadern", signerad Lena Cronqvist, etsning, 7/40, ca 24,5x26 cm