Tallrikar 1800-tal handmålade
Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
TALLRIKAR, 1800-tal, 7 dlr, handmålad dekor av barn och blommor, delvis förgylld dekor, konturerad kant, diameter ca 20 cm, medföljer 4 tallrikar med skador och lagningar
Slitage, enstaka nagg förekommer
397579
2016-07-29