Byrå i sengustaviansk stil
2016-07-29
397559
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad i mahogny, dekorlist och dragbeslag i mässing, konturerad stenskiva, höjd ca 80, 85x48 cm
Slitage, nyckel saknas