350 SEK
1 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, Swedese, 1970-tal, 1 par fåtöljer i furu med lösa textilklädda plymåer, höjd ca 85, 85x90 cm
Visst slitage
397531
2016-07-29