Väggbonad Kina
2016-07-31
397530
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGBONAD, Kina, 1900-talets andra hälft, komposition med fåglar, ca 110x205 cm
Smärre slitage