Karl Erik Höglund
2016-07-29
397486
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KARL ERIK HÖGLUND (född 1940): Par på cykel, signerad K E Höglund, E.A, färglitografi, ca 59x41 cm