Angelica Wiik
2016-07-29
397478
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Pont Neuf", signerad Angelica Wiik, E.A, färglitografi med glitter, ca 59x42 cm,
oramad