Bruno Liljefors

Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors
Bruno Liljefors

Klubbat för:

120 000 SEK

Utropspris

150 000 SEK

BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Trandans, signerad och daterad 1923, olja på duk, 70x100 cm

397437

2016-08-17