Anna Palm akvarell
2016-07-28
397421
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANNA PALM (1859-1924): Skärgårdslandskap, signerad Anna Palm, akvarell, ca 17x23,5 cm, skuren träram i fornnordisk stil