John-Erik Franzén litografi
2016-07-28
397419
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): "Hands in California", 1988, signerad JEF 68/150, litografi, ca 47,5x45, bladstorlek 58,5x54,5 cm