Takarmatur jugend
2016-07-27
397405
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, stomme i koppar, glaskupa med skärslipad dekor, stavformade prismor i glas
Bruksslitage