Einar Jolin akvarell
2016-07-27
397323
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Rådjur i parklandskap, signerad och daterad Jolin 1945, akvarell, ca 37x55 cm