KG Nilson
2016-07-26
397285
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KG NILSON (född 1942): Geometrisk komposition, signerad och daterad à tergo KG Nilson -77, olja på pannå, ca 29x3 cm