Birger Birger-Ericson
2016-07-27
397264
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Vintermotiv, signerad med dedikation, ca 45x54 cm
Krackelyr (krympning)