Karl Bergman
2016-07-27
397261
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 57x96 cm