Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
LISA LARSON, "Pomona", reliefer, 2 st, 1900-talets andra hälft, Gustavsberg, stengods, motiv av smultron resp plommon, stämplade, ena etikettmärkt, ca 22x22 cm
397253
2016-07-26