Taklampor
2016-07-26
397216
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPOR, 1 par, 1920/30-tal, runda kupor i mjölkvitt och frostat glas, armatur i vitmetall
Proveniens: Åsaskolan Oskarshamn.