Erik Osslund oljemålning
2016-07-25
397194
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIK OSSLUND (1913-82): "I yttersta havsbandet", signerad Erik Osslund, olja på pannå, ca 34x41 cm