Göran Brunius oljemålning
2016-07-25
397185
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Sättinge, juni", monogramsignerad GB, olja på duk, ca 70x101 cm