Madeleine Pyk
2016-07-28
397181
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition, signerad och numrerad 7/200, färglitografi, bladmått ca 65x80 cm