Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
CARL JOHAN TRYGG (1887-1954): Mansfigur, undertill signerad CJ Trygg, snidat och delvis bemålat trä, höjd ca 27 cm, 2 figurer, varav en signerad L Larsson, höjd ca 14,5-15,5 cm
Lagning
397162
2016-07-25