Urnor i cloisonné
2016-07-30
397131
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
URNOR, 1 par, tidigt 1900-tal, cloisonné, Kina, bl.a. aventurinsten samt förgyllda detaljer, höjd ca 14 cm