Oidentifierad konstnär
2016-07-25
397127
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Soldat i vinterlandskap, signerad och möjligen daterad 1912, olja på pannå, ca 18x27 cm