Kina figurscener
2016-07-28
397124
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, SKÅL, 3 dlr., porslin, Kina, 1900-talets början, varierande dekor i emaljfärger av figurscen, blommor samt kalligrafi, höjd 6-28 cm
Smärre slitage