Sven Lidberg oljemålning
2016-07-24
397119
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurer vid dass, signerad, olja på pannå, ca 26x22 cm