Harald Lindberg oljemålning
2016-07-28
397109
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976), "Kungsträdgården", signerad Harald Lindberg, olja på duk, 59x54 cm, i målningen inlagt grus från Kungsträdgåren