Matgrupp rokokostil
2016-07-26
397085
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATGRUPP, tidigt 1900-tal, rokokostil, bemålad, stolar med textilklädd sits, sitthöjd ca 45, mått bord ca höjd 75, 140x95 cm
Slitage, skador, något ranglig