Bordslampa marmor och metall
2016-07-24
397062
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, metall och marmor, 1900-talets första hälft, höjd inkl lampställning ca 53 cm
Slitage, repor