Matbord teak och bok 1960-tal
2016-07-24
397042
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATBORD, fanerad i teak, massivt underrede i bok, Sverige, 1960-tal, höjd 74, 110x80, 2 utdragbara skivor vardera cm
Bruksslitage, bordsskiva med ytrepor