Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
KNUT JANSON (1882-1966): (2) Landskap, signerade Knut Jansson, varav en daterad 1946, olja på duk resp pannå, ca 19x24 resp 15x20 cm
397019
2016-07-24