Golvlampa
2016-07-23
397005
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, fot i alm, stomme i mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 160 cm
Slitage